Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledková listina

St. č.

Psovod

Pes

Země

A

B

C

Celkem

Místo

31

Jacques Dupas

Hachile vom Haus Minzenwald

Belgie

64

83

80

227

30.

37

Gunther Geluykens

Emiel van het Puntshofke

Belgie

19

81

90

190

38.

6

Leo de Jong

Fleur van het Polderbos

Belgie

81

81

89

251

19.

41

Paul Smits

Fafan van de Miwajahoeve

Belgie

2

83

78

163

43.

nepř.

Henrik Fuchs

Spike vom Amtsbach

Dánsko

-

-

-

-

-

33

Brian Nielsen

Fattiggardens Oberst Sofus

Dánsko

75

80

93

248

22.

49

Lene Søndberg

Marienlunds Queen

Dánsko

81

82

91

254

17.

18

Michael Warburg

Jaffa vom Dornenhof

Dánsko

95

92

92

279

6.

16

Sami Hämäläinen

Maahismetsän Dartsi-Artsi

Finsko

93

90

-

183

39.

44

Riikka Railo

Boxlee Freaky

Finsko

81

80

92

253

18.

29

Tina Saaranluoma

Manouman Mammuttimanfred

Finsko

29

95

91

215

32.

35

Kirsi Suomi

Finnmaiden's II Duce

Finsko

73

80

92

245

24.

10.

Anu Vehviläinen

Drago vom Taneneck

Finsko

70

93

96

259

14.

11

Mourad Bouhfour

Canal Vom Hause Bouhfour

Francie

38

73

86

197

36.

17

Franck Weber

Chabal du Clos Lenka

Francie

6

90

-

96

46.

34

John Johnson

Parvenu Yuri at Cornerpix

Velká Británie

1

85

disk.

86

47.

12

Milan Skoric

Xodo vom Krummen Acker

Chorvatsko

88

88

91

267

11.

3

Alessio Anselmi

Pascal dell' U.D.M.

Itálie

nemoc

87

-

nemoc

48.

1

Greta Marani

Balu vom Türnleberg

Itálie

96

96

90

283

1.

13

Paolo Mercadante

Jorg vom Schwarz Schloss

Itálie

93

81

74

248

23.

24

Marco Scardassa

Pepper dello Scorpione

Itálie

70

82

78

230

26.

25

Laura Schemmari

Antares

Itálie

nemoc

80

-

nemoc

49.

27

Henk Baks

Ercas vom Kinzigtal

Nizozemí

85

92

90

267

12.

7

Colin Bourke

Rottline's (Kai) Baghera

Nizozemí

31

86

83

200

35.

5

Dolf Klad

Job van de Watergeuzen

Nizozemí

70

71

88

229

27.

21

Ed Lunenborg

Xai van Brixenburg

Nizozemí

16

82

92

190

37.

42

Nathalia Stolk

Ter Waele Brink

Nizozemí

63

90

93

246

28.

15

Gert Pollestad

Kimura's Harry Potter

Norsko

73

80

-

153

44.

36

Martin Hoffmann

Blade de Chevalier

Rakousko

64

87

93

244

29.

26

Karin Schmied

Aleris von Flavia Solva

Rakousko

93

80

91

264

13.

22

Anastasia Galkina

Cherniy Kumir Krashkina Doch

Rusko

93

90

95

278

7.

30

Olga Darbinyan

Tessi iz Doma Torra

Rusko

70

83

84

237

25.

2

Ossian Modin

Orkanens Oops the Outlaw

Švédsko

89

91

88

268

10.

38

Petri Panula

Zuma's Crezzendo

Švédsko

56

-

78

134

45.

zraněn

Mathias Persson

Kerry vom Hause Neubrand II

Švédsko

-

-

-

-

-

40

Fredrik Stewenhag

Jeppekrokens Quizmo

Švédsko

88

80

89

257

14.

19

Robert Betschert

Flay vom Schwingbach

Švýcarsko

88

85

82

255

16.

46

Hans Schuler

Eska vom Schwingbach

Švýcarsko

90

87

-

177

40.

39

Elisabeth Tobler

Kirou vom Hause Neubrand  

Švýcarsko

21

91

92

204

34.

nemoc

Rolf Zimmerli

Arkan vom Hause Neubrand II

Švýcarsko

-

-

-

-

-

20

Francisco Baltróns

Zorro vom Kressbach

Španělsko

80

77

93

250

20.

nepř.

Tawatchai Amornnarumit

Xamos vom Bamberger-Tal

Thajsko

-

-

-

-

-

48

Janay Greenlee

Unja vom Brandenburger Tor

USA

1

80

90

171

41.

28

Robert Steinel

Zeus vom Türnleberg

USA

92

85

91

268

9.

32

Jiří Janoušek

Varon vom Herrenholz

Česko

2

73

90

165

42.

9

Jan Kuncl

Arco Fei z Benáteckého dvora

Česko

93

96

91

280

3.

45

Jiří Marek

Goran od Syrůvky

Česko

43

80

96

219

31.

23

Zuzana Marthalerová

Kirké Ballotada

Česko

96

91

90

277

8.

8.

Gerhard Diedrich

Vanos von der Bleichstrasse

Německo

80

84

85

249

21.

43

Melanie Krüger

Bulli vom Türnleberg

Německo

98

89

95

282

2.

47

Markus Maaser

Bongo von der Bodebrücke

Německo

91

92

96

279

4.

14

Jörg Schwabe

Boss vom Kriegsdamm

Německo

54

71

88

213

33.

4

Paul-Dieter Viehoff

Elch vom Heltdorfer Forst

Německo

94

93

92

279

5.

Nejlepší stopa: Melanie Krüger, Německo, 98 bodů

Nejlepší poslušnost: Jan Kuncl, Česká republika, 96 bodů

Nejlepší obrana: Anu Vehviläinen, Finsko, 96 bodů

Týmy: 1. Německo, 2. Dánsko, 3. Itálie

TOPlist

aktualizováno: 09.09.2012 22:59:12

TOPlist