Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zuzana Marthalerová a Kirké

Psovod: Zuzana Marthalerová

Fena: Kirké Ballotada, * 18. 9. 2006 (Vašon Holubí dům x Ballotada Svitavské vrchy)

Kdy jsem začala se sportovní kynologií: Sportovní kynologií jsem se aktivně začala zabývat v deseti letech, převzala jsem ji jako dědictví po své rodině.

Můj první rottweiler: Kirké není sice můj první rottweiler, ale je můj první sportovně úspěšný pes.

O Kirké: Kirké je vždy připravena pracovat, je ráda centrem pozornosti a miluje publikum.

Co mi dává sportovní kynologie: Především hodně radosti, je mi kompenzací všedních starostí a náročného povolání. A v neposlední řadě je mi i stálou motivací pro další práci.

Čím jsou pro mě rottweileři výjimeční: Rottweiler je silná osobnost, je to pes s pevným charakterem, a přitom velmi citlivý.

Mé dosavadní úspěchy: Oba moji rottweileři, Kirké a Osiris, každoročně skládají speciální zkoušky služebních psů, které jsou velmi náročné, obsahují totiž zvláštní cviky, tj. situace, které musí umět služební pes zvládnout. Kromě toho se samozřejmě pravidelně zúčastňuji ostatních zkoušek pracovních plemen a mistrovství – vícekrát jsem byla na mistrovství světa RTW. Kirké se mnohokrát umístila na nejrůznějších závodech a zkouškách, je nositelkou titulu CACIT, šampion práce.

Proč mě baví závodit: Je skvělé moci se s ostatními poměřit, zhodnotit svou práci a zamyslit se nad svou tréninkovou filozofií – vše jsou to nenahraditelné zkušenosti.

Mé cíle ve sportovní kynologii: Ráda bych se zasloužila o lepší přístup k rottweilerům, k respektování této rasy a porozumění jí. A také bych ráda samozřejmě dál podávala dobré výsledky ve sportovní kynologii.

Mé životní motto: JDI VPŘED A MYSLI POZITIVNĚ!

Kontakt: moraviazm@gmail.com

TOPlist

aktualizováno: 09.09.2012 22:59:12

TOPlist